ŠKODA YETI je kompaktní SUV s dospělým výrazem a dynamickou elegancí navržené pro každodenní využití.
Poskytuje vynikající jízdní vlastnosti nejen na městských silnicích, ale díky možnosti pohonu 4x4 i v tom nejrozmanitějším terénu.
Vozy YETI nabízejí variabilní uspořádání celé zadní části interiéru - VarioFlex, díky kterému pro vás již nebude překážkou žádný náklad.
Akční nabídka modelů
Web zpravodaj
ÚVOD  | |  ZPRAVODAJ  ADMINISTRACE                                    Vytvořeno © 2012 "webmaster " E-Mail: petrikve@email.cz
ÚVOD   KATALOG STRÁNEK   ZPRÁVY IHNED.CZ    INZERCE   HUMORNÉ FOTO   AKTUALITY
ZPRÁVY CT24
DOMÁCÍ    ZAHRANIČNÍ   BYZNYS    NAZORY
Galerie kreslených vtipů od Petra Urbana
V Česku byl proveden průzkum oblíbenosti světových států. Jak si stojí naši sousedi? A jak USA nebo Rusko? Jak ukázal nedávný průzkum veřejného mínění společnosti CVVM, ze států je lidem v Česku nejsympatičtější Slovensko, Rakousko, Francie a Švédsko. Na konci žebříčku se opět umístily muslimské země většinou zmítané válečnými konflikty, tedy Afghánistán, Írán, Sýrie a Irák. Ve srovnání s minulým rokem klesly sympatie vůči Polsku a Číně, nárůst zaznamenal průzkum u Řecka. U Slovenska jako jediné země více než polovinu odpovědí tvořila varianta "velmi sympatická", uvedli autoři průzkumu. Převažující sympatie vyvolává u lidí v Česku ještě Rakousko, Francie, Švédsko, Norsko, Itálie, Velká Británie, Maďarsko, Řecko a Polsko.
Zhruba polovina lidí vyjádřila v průzkumu sympatie vůči USA, Německu, Japonsku a Brazílii. "Již zřetelně převažující antipatie nad sympatiemi při relativně vysokém podílu neutrálního postoje byly zaznamenány v případě Indie, Ruska, Ukrajiny, Číny a Izraele," uvedlo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Neutrální postoj byl nejčastější u Srbska a Litvy. Přibližně polovinu negativních výroků dotázaní přisoudili Turecku. Nízký podíl vyjadřovaných sympatií a naopak absolutně většinový podíl opačného postoje výzkum zaznamenal u Palestiny, Afghánistánu, Íránu, Sýrie a Iráku.