ŠKODA YETI je kompaktní SUV s dospělým výrazem a dynamickou elegancí navržené pro každodenní využití.
Poskytuje vynikající jízdní vlastnosti nejen na městských silnicích, ale díky možnosti pohonu 4x4 i v tom nejrozmanitějším terénu.
Vozy YETI nabízejí variabilní uspořádání celé zadní části interiéru - VarioFlex, díky kterému pro vás již nebude překážkou žádný náklad.
Akční nabídka modelů
Web zpravodaj
ÚVOD  | |  ZPRAVODAJ  ADMINISTRACE                                    Vytvořeno © 2012 "webmaster " E-Mail: petrikve@email.cz
SPORT
ÚVOD   KATALOG STRÁNEK   ZPRÁVY IHNED.CZ    INZERCE   HUMORNÉ FOTO   AKTUALITY
DOMÁCÍ    ZAHRANIČNÍ   BYZNYS    NAZORY
Galerie kreslených vtipů od Petra Urbana
V Česku uvedli, kdo kvůli sankcím zaujal jejich pozici na ruském trhu
Českou pozici na ruském trhu po zavedení sankcí EU zaujaly firmy z Číny a jiných zemí, návštěva Ruska prezidenta Miloše Zemana a delegace ze 130 politiků ve dnech 20. - 24. listopadu musí napomáhat obnovení tradičních kontaktů, oznámil RIA Novosti vedoucí obchodní delegace, prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR) Jaroslav Hanák.
„Nedávno jsem byl na velké strojírenské výstavě v Jekatěrinburgu. A pochopil jsem, jak vážně ovlivnily protiruské sankce ze strany Západu postavení českých firem v RF. Velká část této výstavy byla zasvěcena rusko-čínské spolupráci. Mezi představenými exponáty byly například tramvaje a lokomotivy, které přiznávám, velice připomínaly naše české," řekl Hanák.
Zavedení protiruských sankcí a odvetných opatření RF vedlo, jak uvedl prezident SP ČR, k pádu exportu do RF z 3,7 % na 1,6 % z celkového ukazatele českého exportu. V posledním roce se objevilo v této otázce obnovení. Za sedm měsíců roku 2017 vzrostl obrat zboží mezi Českem a RF o 35,4 % a dosáhl 4,8 miliardy dolarů. Také český export vzrostl o 14,5 % a dosáhl hodnoty1,5 miliardy dolarů.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat