Škoda Rapid Spaceback je první kompaktní hatchback české značky. Akční nabídka modelů
ÚVOD  | |  ZPRAVODAJ  ADMINISTRACE                                    Vytvořeno © 2012 "webmaster " E-Mail: petrikve@email.cz
ZPRÁVY IHNED.CZ   ZAJIMAVOSTI                                                          

Osvobozující rozsudek

Osvobozující rozsudek soudu v kauze OKD je dovršením soudní frašky.

Politické usnesení SPD: 1. Osvobozující rozsudek soudu v kauze OKD je dovršením soudní frašky při šetření této věci. Takzvaná privatizace OKD je kriminální čin s mnohamiliardovou škodou pro Českou republiku.

Před soudem nestáli lidé, jejichž vina se měla posuzovat především, ale takzvané „malé ryby“. Před soudem měl stát především tunelář Bakala a expremiér Sobotka. Nestalo se tak, neboť spravedlnost v této zemi nepostihuje vlivné a mocné zloděje. Orgány činné v trestním řízení a soudy v takových případech jednají způsobem, který naznačuje buď naprostou neschopnost, korupci nebo obojí. Hnutí SPD svolá po dohodě s regionální organizací v Moravskoslezském kraji shromáždění občanů. Už nemůžeme čekat jako ovce. Musíme žádat vymahatelnou spravedlnost pro každého občana. SPD prosazuje odvolatelnost soudců a jejich časově omezený mandát. Prosazujeme důsledné odpolitizování policie a státního zastupitelství. V souvislosti s kauzou OKD je nyní jasné, proč ČSSD usiluje o post ministra vnitra. Vypadá to, že je třeba zametat stopy a kauzy. Stopy a kauzy nejen za OKD. Hnutí SPD připomíná nedávné finanční skandály pod vedením ČSSD potvrzené nálezy Nejvyššího kontrolního úřadu na Ministerstvu školství a Ministerstvu práce a sociálních věcí.

2. Hnutí SPD se pokusí zařadit na jednání Poslanecké sněmovny mimořádný bod, který projedná postup ministra vnitra vlády České republiky na jednání v Maroku. Ministr vnitra Lubomír Metnar (za hnutí ANO) zde podepsal za Českou republiku dokument o spolupráci s africkými státy v otázce migrace. Tento dokument odmítlo podepsat Maďarsko, neboť ho označilo za dokument podporující migraci z afrických zemí do Evropy. Hnutí SPD v této souvislosti hodlá vyzvat vládu, aby neprodleně odvolala svůj souhlas. Území České republiky je území, které patří našemu národu, a odmítáme, aby se stalo administrativním prostorem pro plány globalistů na přesídlování afrického obyvatelstva.

3. Poslední vývoj a fakta v kauze „Novičok“ potvrdily správnost postoje SPD. Ukazuje se, že Česká republika je vtahována do kampaně, která je zaměřena na prohlubování napětí s Ruskem. Ukazuje se, že nemáme vlastní zahraniční a bezpečnostní politiku. Hysterické útoky na prezidenta Miloše Zemana v souvislosti s jeho nezávislým postojem jsou vyjádřením zloby politiků, kteří u nás zastupují cizí zájmy. Prezident svým vyjádřením potvrdil logický fakt, že podobné látky se v naší zemi zkoumají. Nebyl žádný důvod k vypovězení ruských diplomatů, kromě slepé poslušnosti.

4. Hnutí SPD odmítá návrhy Pirátů na legalizaci drog. Podporujeme využití všech látek k lékařským účelům, ale odmítáme jejich legalizaci k rekreačnímu použití. Je to falešná perspektiva pro mladé lidi a součást neomarxistických plánů na hodnotové zničení mladé generace. Hnutí SPD navrhuje pro mladé lidi jiný program. Je to podpora jejich vzdělání a sociální podpora mladých rodin, které pracují a chtějí mít děti. SPD navrhuje obnovit novomanželské půjčky a součástí našich komunálních programů bude řešení dostupného bydlení pro mladé rodiny.

5. Hnutí SPD vyjadřuje hlubokou úctu k obětem boje proti německé nacistické okupaci. Za svobodu tehdejšího Československa padlo na našem území 140 tisíc vojáků Rudé armády, 60 tisíc vojáků rumunské armády a tři sta vojáků armády USA. Tyranii německého nacismu zaplatilo životem na 300 tisíc občanů tehdejšího Československa. Především šlo o oběti rasové nenávisti vůči Židům. Tisíce československých vlastenců padlo na popravištích a v boji s nacisty v rámci zahraničního i domácího odboje. Tyto oběti nás zavazují k obraně naší svobody, demokracie a našeho národa.


| Zpět na Aktuality |
ÚVOD   KATALOG STRÁNEK   ZPRÁVY IHNED.CZ    INZERCE   HUMORNÉ FOTO   AKTUALITY
Kodiaq se bude vyrábět také v Rusku
Škoda Kodiaq se již krátce po představení stala díky velkému zájmu zákazníků úspěšným automobilem, a tak není divu, že její výroba musí probíhat ve více výrobních závodech. V současné době se tak vyrábí nejen v Kvasinách, ale také v Číně a na Ukrajině. Nyní ruské zastoupení Škody oficiálně potvrdilo výrobu Kodiaqu v Nižním Novgorodu, kde se od roku 2011 vyráběl Yeti a od roku 2013 z místních výrobních linek sjíždí i nejúspěšnější model značky Octavia.

Dlouhé rozhodování: pokračování článku
Přepis vozidla.  Může se zdát, že přepis vozidla je složitý a zbytečně zdlouhavý. Obtížný však nijak zvlášť není, stačí jen vedět, kdy a kam zajít. Zdlouhavý také být nemusí - záleží na tom, v jakou dobu přijdete na úřad.  Co je k přepisu potřeba?
Automobilka Volkswagen na českém trhu nově nabízí filtry pevných částic pro všechny osobní vozy značky za zvýhodněnou cenu. Filtry pevných částic DPF (Diesel Particulate Filter) budou k dostání ve dvou různých provedeních, buď svou konstrukcí zcela odpovídají filtrům instalovaným ve výrobě nebo je možné zvolit řadu Economy, která je určena pro automobily starší čtyř let. Cena filtrů pevných částic od 12 900 Kč s DPH. Pokračování článku
Galerie kreslených vtipů od Petra Urbana
Již od 299 900 Kč
Stádo zubrů u Benátek nad Jizerou rozšířilo pět nových samic.

Pocházejí z Bělověžského pralesa, tedy nejslavnějšího chovu zubrů na světě.