Nová ŠKODA KODIAQ Autem roku 2017! Již potřetí v řadě získala ŠKODA AUTO prestižní ocenění v české anketě Auto roku. Obhájila tak prvenství z předchozích let. Největší SUV ofenzíva v dějinách mladoboleslavské automobilky.
Akční nabídka modelů
ÚVOD  |   ZPRAVODAJ  ADMINISTRACE                                    Vytvořeno © 2012 "webmaster " E-Mail: petrikve@email.cz
DOMÁCÍ    ZAHRANIČNÍ   BYZNYS    NAZORY
ZPRÁVY
Navrženo pro lisovnu M15
www.cedok.cz
ÚVOD   KATALOG STRÁNEK   ZPRÁVY IHNED.CZ    INZERCE   HUMORNÉ FOTO   AKTUALITY
Galerie vtipů a fotek
Dvojka z mravů. Česko přezkoušeli z lidských práv
Českou republiku přezkoumala OSN v oblasti lidských práv. Jak jsme dopadli? Žádná sláva to není. Kritizováni jsou i někteří politici.

Maier odmítl stěhování výroby
Web zpravodaj

Rezervace zubrů Traviny u Benátek nad Jizerou

Rezervace Traviny zahrnuje rozlehlou oplocenou pastvinu nedaleko Benátek nad Jizerou. Jedná se o oboru i s kusem lesa, která se stala domovem zubrů evropských a divokých koní. Ti zde byli vysazeni pro záchranu biodiverzity bývalého vojenského prostoru, který je dnes evropsky významnou lokalitou.

Celý článek

V Portugalsku chytili prehistorické monstrum žraloka

Pracovníci Portugalského institutu moře a atmosféry (IRMA) vylovili u břehů oblasti Algarve prehistorický druh žraloka.

Celý článek

Larvy zavíječe voskového mohou zachránit Zemi od znečištění plastem.

Španělští vědci zjistili, že larvy hmyzího škůdce s názvem Zavíječ voskový mohou bezpečně zlikvidovat plastový odpad, kterým začíná být naše planeta doslova zahlcena.


Celý článek

Vědci objevili v Cheopsově pyramidě tajnou komnatu

V Cheopsově pyramidě v Egyptě vědci objevili doposud neznámou tajnou komnatu, napsal ve čtvrtek časopis Nature. Objevený prostor, ležící nad Velkou galerií, je přinejmenším 30 metrů dlouhý a má tvar úzké nakloněné chodby.

Celý článek

Užitečné pokojové rostliny, které čistí vzduch

Pokojové rostliny dodávají interiérům útulnost i krásu. Některé z rostlin však mohou nabídnout i něco víc, třeba výhody pro naše zdraví a lepší pocit. Dnes pro vás máme 15 užitečných rostlin, které vyčistí vzduch ve vašem domě a zlepší vaše zdraví.

 

Celý článek

Vzácné záběry zachycují obrovské medúzy žijící pod arktickým ledem

Biologové, kteří zkoumají aljašský arktický ekosystém, se nezajímají jen o lední medvědy. Někteří jsou také uchváceny "želatinovými druhy" ukrytými pod ledem.

 

Celý článek

Pozoruhodný Madagaskar – tajemná krajina zázraků

Neskutečné krajiny a podivuhodná zvířata hostí ostrov, který se před miliony lety odštěpil od Afriky. Řeč je o ostrově Madagaskar.


Celý článek

Úžasné zajímavosti o divoké Sibiři.

Lidstvo je na vrcholku potravinového řetězce z různých důvodů. Určitě však ne proto, že bychom byli nejsilnější nebo nejchytřejší. I když bychom rádi věřili, že tomu tak je.

 

Celý článek

Starý koptský náhrobní kámen nalezený podél egyptské třídy Sfingy.

Podle egyptského ministerstva starožitností archeologové během neděle 22. října objevili starobylý koptský náhrobní kámen.

 

Celý článek

Powered by MNews!

Dovolená
2018
Zima 2017/2018
Katalog 101 CK Zemek
  ZAJIMAVOSTI                                                          
Podívejte se na další zajímavé články