CITIGO ukazuje, jak má vypadat správné městské auto - malé vnější rozměry kombinuje s výjimečně prostorným interiérem dostatečným pro čtyři dospělé osoby. Spolu se svou skvělou manévrovatelností a komfortem se CITIGO snadno vyrovná s každou životní situací, do které se dostanete.
Akční nabídka modelů
ÚAMK - Asistenční služby pro motoristy
Dopravní informace, dálniční kupóny, autoškoly, turistické informace, cestování. Slevy a výhody pro držitele karet ÚAMK.

Ministerstvo zdravotnictví ČR
Oficiální informační portál Ministerstva zdravotnictví České republiky.Vyhledávání. Výběr portálu. Občan Pacient. Odborník. Zdravotník.

Česká správa sociálního zabezpečení
Důchodové pojištění. Podle zákona o důchodovém pojištění. Návod k informativnímu výpočtu důchodu a vysvětlení základních pojmů.

HP market - originální počítače
Zaměstnanecké výhody od HP. Registrujte se a získejte více výhod od HP. Akční nabídky na HPmarket.cz

Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR
Poslanecká sněmovna - oficiální portál přinášející pravidelné informace o práci dolní parlamentní komory.

Vinotéka Benátky nad Jizerou
Prodej stáčeného sudového vína, Široký sortiment lahvových vín, destiláty - likéry, dezertní vína, doplňkové příslušenství. Vinotéka Benátky nad Jizerou.

Powered by MNews!

ÚVOD   KATALOG STRÁNEK   ZPRÁVY IHNED.CZ    INZERCE   HUMORNÉ FOTO   AKTUALITY
Podrobnosti o produktu
Tak tohle je moje první knížka. Je ve formátu PDF a můžete si ji stáhnout a vytisknout. Psal jsem ji za pomoci spousty lidí víc než rok. Je to moje vize České republiky v roce 2035.
Je tam spousta nápadů a ilustrací a prosím vás všechny, abyste si ji přečetli a diskutovali o ni, protože je důležité, aby naše země měla vizi. Snad se vám bude líbit. A pokud byste chtěli tištěnou, stavte se na pobočce Levných knih.  Je samozřejmě zdarma.
Kdo má šanci sestavit vládu?
Hlasujte v anketě ke složení vlády ČR 2017. Kterou možnost upřednostníte? ANKETA
Již od 197 900 Kč
V Portugalsku chytili prehistorické monstrum žraloka

Pracovníci Portugalského institutu moře a atmosféry (IRMA) vylovili u břehů oblasti Algarve prehistorický druh žraloka.